align=

Bardzo dziękujemy wszystkim Przedszkolom za udział w konkursie międzyprzedszkolnym „Orzeł biały- nasza duma”.

Wyróżnienie otrzymują:

• Przedszkole nr 75
  • Przedszkole nr 98
  • Przedszkole nr 216
  • Przedszkole nr 336
  • Przedszkole nr 337
  • Oddział Przedszkolny SP nr 362
  • Przedszkole nr 381
  • Przedszkole nr 402
  • Przedszkole nr 417
  • Przedszkole nr 435

* Nagrody zostaną doręczone do państwa placówek.

Potwierdzeniem zapisu dziecka na dyżur wakacyjne w przedszkolu/oddziale przedszkolnym, do którego dziecko zostało zakwalifikowane, jest wniesienie opłaty za wyżywienie w czasie dyżuru, w terminie 21 dni od dnia udostępnienia listy zakwalifikowanych. Opłatę za pobyt dziecka w Przedszkolu nr 406 w wysokości 114 zł należy wpłacić na rachunek bankowy: 91 1030 1508 0000 0005 5068 0041. (9,5 zł x 12 dni) W treści przelewu należy wpisać: „opłata za żywienie na dyżurze wakacyjnym – imię i nazwisko dziecka” .

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.) dalej RODO, prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną RODO Przedszkola nr 406 Treść klauzuli informacyjnej RODO Przedszkola nr 406 w zakładce DOKUMENTY.

UWAGA!!!

Przedszkole nr 406 poszukuje pracownika do prac ciężkich na zastępstwo.

Wymagania: książeczka sanitarno-epidemiologiczna, niekaralność, pracowitość, odpowiedzialność, umiejętność pielęgnacji ogrodu i drobnych napraw.

Szanowni Rodzice!!!

Nowy rok szkolny rozpoczyna się 1 września (piątek).

Dzieci przyprowadzamy do przedszkola do godz. 8.30 – o tej porze podawane jest śniadanie.

Zebranie informacyjne dla wszystkich rodziców odbędzie się 4 września (poniedziałek) o godzinie 17.30.
Obecność obowiązkowa (prosimy o przychodzenie bez dzieci).

Na początek każdy przedszkolak powinien przynieść:

• -kapcie w worku,
  • -ubranie na zmianę (kilka sztuk bielizny, koszulek, spodenek, rajstopki lub skarpetki),
  • -dużą paczkę chusteczek higienicznych,
  • -dla dzieci z grupy I piżamę,
  • -dobry humor :)

Bardzo prosimy, aby wszystkie rzeczy dziecka były podpisane.

Copyright © 2016. Przedszkole 406 Warszawa Rights Reserved.