Twoje dziecko marzy o występach na deskach teatru? Zapraszamy na teatralne warsztaty interaktywne dla dzieci „Łączy nas teatr” w formule online!

Warsztaty odbędą się na platformie ZOOM 17 kwietnia br. w 2 grupach wiekowych:

  1. 3-6 lat o godz. 10:00,
  2. 7-12 lat o godz. 12:00.

Czas trwania warsztatu wyniesie 45–60 minut (bez przerwy). Zajęcia wykorzystują doświadczenie różnych form teatralnych: teatru lalkowego, teatru żywego planu oraz teatru muzycznego. Poprzez zabawę chcemy uaktywnić najmłodszych widzów, pobudzić ich wyobraźnię oraz zachęcić do stworzenia własnego teatru w domu. Będziemy wspólnie uczyć się wierszy, śpiewać piosenki, a także poznamy techniki aktorskie, dzięki którym zagramy ulubione zwierzątko czy też kreatywnie wykorzystamy przedmioty codziennego użytku.

Zajęcia poprowadzą aktorzy Teatru Capitol – Marlena Suder oraz Igor Obłoza. Igor odpowiada również za opracowanie merytoryczne warsztatów. Aktorów na scenie zobaczyć można w głównych rolach w przedstawieniach: „Doktor Dolittle”, „Cudowna Lampa Aladyna” oraz „Pinokio”. Igor Obłoza gra także w spektaklu dla widzów dorosłych pt. „Cud”, a Marlena Suder prowadzi filmowo-teatralny cykl z Dżdżownicą Dżo Dżo w roli głównej. Oboje mają wieloletnie, poparte sukcesami doświadczenie w pracy z dziećmi.

Obowiązują zapisy! Zgłoszenie należy wysłać w dniach 10–13.04 br. na adres: bemowo.zapisy@um.warszawa.pl. Liczba miejsc jest ograniczona!

Szczegóły: https://www.bemowo.waw.pl/aktualnosc/teatralne-warsztaty-interaktywne-dla-dzieci-laczy-nas-teatr-online/