W przedszkolu są trzy oddziały:

• I – trzylatki
  • II – czterolatki
  • III – czterolatki i pięciolatki.

Jesteśmy placówką kameralną.
Od wejścia przedszkole sprawia wrażenie przytulnego
i ciepłego miejsca. Szatnie znajdujące się przy salach zabaw pozwalają na codzienny kontakt rodziców i nauczycieli oraz przekazywanie na bieżąco informacji o osiągnięciach dzieci, ich problemach czy samopoczuciu.

Nasze sale są bardzo dobrze wyposażone w zabawki, pomoce i przybory do różnorodnych zajęć. Ich atrakcyjność zachęca dzieci do wejścia do środka i do zabawy. Wyposażenie ogrodu również daje dzieciom możliwość podejmowania urozmaiconych zabaw na powietrzu (zapraszamy do obejrzenia zdjęć).

Przedszkole czynne jest w godzinach 7.00 – 17.00.

Dzieci otrzymują trzy posiłki, tj: śniadanie o godz. 8.30, obiad o godz. 12.00, podwieczorek o godz. 14.30.

Między posiłkami otrzymują owoce a przez cały dzień dostępna jest woda mineralna. W naszym przedszkolu leżakują tylko dzieci
z grupy I, dzieci starsze  z grup II i III odpoczywają podczas kwadransu na bajkę lub zabawy relaksacyjno – odprężającej.

Nasze nauczycielki posiadają duże doświadczenie w pracy pedagogicznej, rozumieją potrzeby dzieci, są pogodne i dają dzieciom poczucie bezpieczeństwa. Interesują się nowoczesnymi formami pracy z dzieckiem i chętnie je stosują, dostosowując do indywidualnych możliwości swoich wychowanków. Stale doskonalą swoje umiejętności na studiach podyplomowych, szkoleniach, warsztatach.