Jest nam niezmiernie miło ogłosić, iż ukazał się kolejny numer naszej gazetki przedszkolnej „Kadenka”.

hip

Do zapoznania się z lekturą zachęcamy i małych, i dużych, dzieci i ich rodziców, a więc wszystkich przyjaciół naszego przedszkola!

Gazetkę redagują nauczycielki z naszego przedszkola i ukazuje się raz na kwartał, obejmując:

• miesiące jesieni (wrzesień, październik, listopad),
  • miesiące zimy (grudzień, styczeń, luty),
  • miesiące wiosny ( marzec, kwiecień, maj).

Kwartalnik zawiera treści dotyczące danej pory roku. Do tematu głównego dobierane są wiersze i piosenki znane dzieciom, przeróżne ćwiczenia graficzne, obrazki do kolorowania i zagadki. Treści tych materiałów adresowane są szczególnie do dzieci, choć niektóre z nich wymagają pomocy rodziców, tzn. przeczytania lub wyjaśnienia polecenia. Sposób wykonania ćwiczeń przez dziecko daje rodzicom informację na temat rozwoju ich pociech.

W gazetce ukazują się też różne artykuły psychologiczno- pedagogiczne, które kierowane są bezpośrednio do rodziców. Poruszają najświeższe zagadnienia z obu tych dyscyplin naukowych, a także podsuwają ciekawe rozwiązania.

Serdecznie polecamy

Tegoroczne numery e-gazetki „Kadenka”:

Archiwalne numery e-gazetki „Kadenka”:

• zima 2015/2016 czytaj
  • jesień 2015 pobierz